На цикловій комісії гімнастики працюють п’ять викладачів.

В період з 1995 по 2022 роки викладачі циклової комісії підготували 23 Майстри спорту України, 12 кандидатів в майстри спорту, 13 першорозрядників та 38 спортсменів ІІ і ІІІ розрядів. Викладачі циклової комісії гімнастики проводять змагання на першість коледжу з спортивної гімнастики серед студентів ІІІ курсів по програмі ІІІ дорослого розряду.

Члени циклової комісії викладають такі предмети: «Теорія і практика викладання гімнастики», «Основи фахової дисципліни» (спортивна гімнастика),  «Оздоровчий фітнес», «Підвищення спортивної майстерності», «Теорія і практика викладання спортивних танців» “Практикум зі спортивних танців”, “Практикум з оздоровчого фітнесу”, “Практикум з гімнастики”.

Циклова комісія гімнастики підготувала і випустила такі методичні розробки:»Стройові вправи», Загально розвиваючі вправи», «Акробатичні вправи», «Прикладні вправи», «Стрибки», «Вільні вправи», «Вправи на коні-махи», «Вправи на кільцях», «Вправи на брусах», «Вправи на перекладині і брусах різної висоти», «Вправи на колоді», а також посібник «Гімнастика» – І і ІІ частини. На даний час викладачі циклової комісії працюють над виданням посібника «Спортивна гімнастика» та «Гімнастика» -ІІІ і ІУ частини.

Христина Романівна ІВАНЮК

голова циклової комісії, спеціаліст, ІІ розряд.

Викладач дисциплін «Підвищення спортивної майстерності», «Теорія і практика викладання гімнастики», «Фізична культура».

Любов Іванівна ГУДЯК

спеціаліст першої категорії.

 

Викладач дисципліни викладач дисциплін «Теорія і практика викладання гімнастики», «Теорія і практика викладання спортивних танців», «Основи фахової дисципліни».

Василь Іванович ГРИНЮК

спеціаліст.

 

Викладач дисципліни «Теорія і практика викладання спортивних танців», художній керівник.

Таїсія Сергіївна МАЗУР

майстер спорту з художньої гімнастики, спеціаліст.

 

Викладач дисциплін «Теорія і практика викладання спортивних танців», “Практикум зі спортивного танцю”, “Практикум з гімнастики”.

Христина Миронівна КНЯЗЕВИЧ

магістер фітнесу та рекреації.

 

Викладач дисциплін «Теорія і практика викладання гімнастики», “Фізична культура”, “Практикум з оздоровчого фітнесу”.