На цикловій комісії гімнастики працюють п’ять викладачів.

В період з 1995 по 2022 роки викладачі циклової комісії підготували 23 Майстри спорту України, 12 кандидатів в майстри спорту, 13 першорозрядників та 38 спортсменів ІІ і ІІІ розрядів. Викладачі циклової комісії гімнастики проводять змагання на першість коледжу з спортивної гімнастики серед студентів ІІІ курсів по програмі ІІІ дорослого розряду.

Члени циклової комісії викладають такі предмети: «Теорія і практика викладання гімнастики», «Основи фахової дисципліни» (спортивна гімнастика),  «Оздоровчий фітнес», «Підвищення спортивної майстерності», «Теорія і практика викладання спортивних танців» “Практикум зі спортивних танців”, “Практикум з оздоровчого фітнесу”, “Практикум з гімнастики”.

Циклова комісія гімнастики підготувала і випустила такі методичні розробки:»Стройові вправи», Загально розвиваючі вправи», «Акробатичні вправи», «Прикладні вправи», «Стрибки», «Вільні вправи», «Вправи на коні-махи», «Вправи на кільцях», «Вправи на брусах», «Вправи на перекладині і брусах різної висоти», «Вправи на колоді», а також посібник «Гімнастика» – І і ІІ частини. На даний час викладачі циклової комісії працюють над виданням посібника «Спортивна гімнастика» та «Гімнастика» -ІІІ і ІУ частини.

Іванюк Христина Романівна голова циклової комісії, спеціаліст, ІІ розряд.
Викладач дисциплін «Підвищення спортивної майстерності», «Теорія і практика викладання гімнастики», «Фізична культура».
Гудяк Любов Іванівна спеціаліст першої категорії, викладач дисципліни викладач дисциплін «Теорія і практика викладання гімнастики», «Теорія і практика викладання спортивних танців», «Основи фахової дисципліни».
Гринюк Василь Іванович спеціаліст, викладач дисципліни «Теорія і практика викладання спортивних танців», художній керівник.
Мазур Таїсія Сергіївна майстер спорту з художньої гімнастики, спеціаліст, викладач дисциплін «Теорія і практика викладання спортивних танців», “Практикум зі спортивного танцю”, “Практикум з гімнастики”
Князевич Христина Миронівна магістер фітнесу та рекреації, викладач дисциплін «Теорія і практика викладання гімнастики», “Фізична культура”, “Практикум з оздоровчого фітнесу”