Книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу – це джерела мудрості. Книга – бездонна глибина, ми ними в печалі втішаємося, вони – узда для тіла і душі. Мудрість – велика.

«Повість минулих літ»

Бібліотека Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання  Національного університету фізичного виховання і спорту України» є важливою складовою навчального закладу, який забезпечує літературою та інформацією навчально-виховний процес, здійснює інформаційно-бібліографічне обслуговування студентів, викладачів, співробітників коледжу у відповідності з інформаційними запитами, а також є центром розповсюдження знань, духовного та інтелектуального спілкування.

Фонд книгозбірні багатогалузевий. Загальна чисельність складає 26 945 примірників, з них:
19 383 – підручники;
5 252 – художня література;
2 272 – методична література.

До послуг користувачів бібліотеки коледжу є 5 комп’ютерів, де кожний користувач має вільний доступ до інформаційних технологій.

Створена електронна бібліотека, яка містить електронні версії лекцій, методичні вказівки з самостійного вивчення матеріалу, методичні вказівки до написання курсових, бакалаврських робіт.

Для читачів бібліотеки працює читальна зала на 25 робочих місць.

Бібліотека бере активну участь у культурно-просвітницьких заходах коледжу, відзначенні знаменних і пам’ятних дат, оформленні книжкових виставок, тематичних полиць.

Бібліотека постійно поповнюється актуальною літературою та фаховими періодичними виданнями.

Отож, створюємо творчу, неформальну атмосферу, в якій студенти мають змогу відпочивати, проявити свої креативні можливості та творчу сторону особистості, що допоможе якісніше зосереджуватись на навчанні.

ФОТО ВИСТАВОК

Графік роботи бібліотеки: 8.00 – 17.15
Вихідні дні – субота, неділя.
Останній робочий день місяця – санітарний день.
Електронна адреса: biblfizkol@ukr.net