Книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу – це джерела мудрості. Книга – бездонна глибина, ми ними в печалі втішаємося, вони – узда для тіла і душі. Мудрість – велика.

«Повість минулих літ»

 

Бібліотека Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання  Національного університету фізичного виховання і спорту України» є важливою складовою навчального закладу, який забезпечує літературою та інформацією навчально-виховний процес, здійснює інформаційно-бібліографічне обслуговування студентів, викладачів, співробітників коледжу у відповідності з інформаційними запитами, а також є центром розповсюдження знань, духовного та інтелектуального спілкування.

Фонд книгозбірні багатогалузевий. Загальна чисельність складає 26 995 примірників, з них:
19 466 – підручники;
5 257 – художня література;
2 272 – методична література.

До послуг користувачів бібліотеки коледжу є 5 комп’ютерів, де кожний користувач має вільний доступ до інформаційних технологій.

Створена електронна бібліотека, яка містить електронні версії лекцій, методичні вказівки з самостійного вивчення матеріалу, методичні вказівки до написання курсових, бакалаврських робіт.

Для читачів бібліотеки працює читальна зала на 25 робочих місць.

Бібліотека бере активну участь у культурно-просвітницьких заходах коледжу, відзначенні знаменних і пам’ятних дат, оформленні книжкових виставок, тематичних полиць.

Бібліотека постійно поповнюється актуальною літературою та фаховими періодичними виданнями.

Отож, створюємо творчу, неформальну атмосферу, в якій студенти мають змогу відпочивати, проявити свої креативні можливості та творчу сторону особистості, що допоможе якісніше зосереджуватись на навчанні.

ФОТО ВИСТАВОК

Шановні користувачі!

Бібліотека коледжу повідомляє про можливість доступу до електронного каталогу, репозитарію бібліотеки Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Доступ можна переглянути за посиланням.

БІБЛІОТЕКА: http://library-service.com.ua:8080/kvnufcs/DocumentSearchForm

РЕПОЗИТАРІЙ: https://reposit.uni-sport.edu.ua/

 

Графік роботи бібліотеки: 8.00 – 17.15
Вихідні дні – субота, неділя.
Останній робочий день місяця – санітарний день.
Електронна адреса: biblfizkol@ukr.net

 

Світлана Василівна КІТ

Завідувач бібліотеки. Бібліотекар І категорії.

 

Катерина Михайлівна ДИКУНСЬКА
Бібліотекар І категорії

 

Поширти допис у соц.мережах: