Відокремлений структурний підрозділ
“Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання
Національного університету фізичного виховання і спорту України” пропонує вступ😳🥳
Ти можеш обрати такі спеціальності як:
✅ 017 Фізична культура і спорт 🎓📚
✅ 242 Туризм та рекреація🎓📚
✔️В спеціальності 017 Фізична культура і спорт представлені спортивні спеціалізації:
✅ на основі БСО (9 класів): футбол⚽️, футзал⚽️, баскетбол⛹️, волейбол🤾‍♀️, настільний теніс🏓, гімнастика🏆, плавання🏊‍♀️, лижний спорт⛷️, легка атлетика🏆, важка атлетика🏋️‍♂️, боротьба🥋, бокс🥊;
✅ на основі ПЗСО (11 класів): футбол⚽️, футзал⚽️, баскетбол🏀, волейбол🏐, настільний теніс🏓, легка атлетика🏆, важка атлетика🏋️, боротьба🥋, бокс🥊.
✔️В спеціальності 242 Туризм і рекреація представлена спеціалізація: організація та обслуговування активних видів туризму, вступ на основі БСО та ПЗСО 🧗‍♀️🚴‍♀️🚵
Все що треба зробити – скласти творчий конкурс💪 💪🏻та написати мотиваційний лист📜💻
Спеціальність 017 Фізична культура і спорт:

1. Для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти (9 кл. – денна форма навчання).
2. Для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (11 кл. – денна і заочна форма навчання).
3. Для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі освітньо-професійного рівня фахового молодшого бакалавра (денна і заочна форма навчання).

В коледжі здійснюється набір вступників з порушенням слуху на основі БСО (9 класів) та ПЗСО (11 класів) для набору в спеціалізовану групу футзалу на спеціальність 017 Фізична культура і спорт.

Детальнішу інформацію дивіться у розділі Вступнику

📞приймальної та відбіркової комісії – 0 (98) 065 39 38🫥

Офіційний канал на YouTube

Офіційна сторінка на Facebook

Офіційний Telegram канал

Поширти допис у соц.мережах: