РЕКВІЗИТИ НА ОПЛАТУ ЗА ГУРТОЖИТОК
Відокремлений структурний підрозділ “Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України”
р/р UA848201720313241004202085397 в ДКСУ м.Київ
МФО 820172
Код 25010200 (ГУРТОЖИТОК, БАСЕЙН, МАНЕЖ)
Код ЄДРПОУ 38546627

Обов’язково вказуйте прізвище ім’я та по батькові, а також групу навчання при оплаті.
Будьте  уважні при вказуванні реквізитів у банку, не переплутайте рахунки.
Розмір плати за гуртожиток становить 6600 грн/рік

Гуртожиток знаходиться за адресою: Івано-Франківськ, вул. Дорошенка 18А

Інформація про  умови   проживання  та стан  виховної роботи  в гуртожитку Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України»

На  балансі Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фазовий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України» перебуває  один студентський гуртожиток, в якому  проживає близько 400 студентів (20 блоків). Житлова площа кімнат відповідає  санітарно-гігієнічним нормам. Розташований за адресою:місто Івано-Франківськ, вул. Дорошенка, буд.18/а.

Поселення в гуртожиток  здійснюється згідно Положення про особливості користування гуртожитком Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України». Для поселення  у гуртожиток коледжу на поточний навчальний рік студент подає заяву на ім’я директора коледжу. Рішення про надання особі жилої площі у гуртожитку приймає директор коледжу за погодженням з органами студентського самоврядування закладу освіти.

Відповідно до наказу  паспортист видає ордери на поселення та юрисконсульт заключає угоду найму житлового приміщення гуртожитку поселеними.

Оплата за проживання (ліжко-місце)  нараховується  відповідно до встановленого розрахунку та кошторису, затвердженого директором коледжу, в розмірі 600 гривень за місяць  (оплата здійснюється за 11 місяців). В кімнатах зроблено ремонт.  Встановлено нові  меблі (крім 3 блоків). До послуг мешканців  на кожному блоці кухня, умивальник, туалет, душові з холодною водою та з бойлерами на окремих блоках.

Для студентів облаштована актова зала, ізолятор, побутова кімната, спортивна зала, кабінет практичного психолога.

Контроль за санітарним станом гуртожитку здійснюється  лікарями коледжу, комендантом, вихователями. За чистоту та  порядок на блоці відповідає староста блоку та його заступник.

В гуртожитку відсутні об’єкти громадського харчування, студенти харчуються в їдальні коледжу та самостійно.

Медичні аптечки зберігаються у чергового вахтера та  вихователів.

З метою проведення  пропагандистських заходів щодо здорового способу життя в гуртожитку  організовуються зустрічі з лікарями коледжу та інших медичних установ, проводяться зустрічі мешканців гуртожитку з  працівниками правоохоронних органів.

З метою заохочення  студентської молоді до активізації виховної роботи в гуртожитку,  підтримки належного санітарного стану в гуртожитку та дотримання студентами правил проживання в гуртожитку діє орган студентського самоврядування – Рада гуртожитку. Рада гуртожитку обирається на загальних зборах мешканців гуртожитку. Раз в місяць проводяться засідання Ради де розглядаються питання:

  • про дотримання мешканцями правил внутрішнього розпорядку гуртожитку;
  • санітарний стан кімнат, блоків;
  • підведення підсумків огляду-конкурсу на кращу кімнату, блок;
  • про відношення студентів до державного майна, про економію та бережливість електроенергії;
  • питання підготовки та проведення виховних заходів.

В гуртожитку організований огляд-конкурс на кращу кімнату.

З метою безпеки життєдіяльності в гуртожитку проводяться наступні заходи:

  • при поселенні проводиться інструктаж по ознайомленню з правилами техніки безпеки,  про що є відповідна відмітка в журналі та ордері на поселення.
  • на загальних зборах мешканців гуртожитку обговорюються правила поведінки та користування електронагрівальними приладами.
  • постійно вимагається дотримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку (про недотримання їх робляться відповідні записи в індивідуальних картках студентів).

Правила внутрішнього розпорядку гуртожитку

Правила внутрішнього розпорядку гуртожитку 2022
Поширти допис у соц.мережах: