Циклову комісію легкої атлетики створено в 1962 році, її першим головою був Валерій Кузьмич Сіммуль. З 1970 р. очолює комісію Антон Іванович Кривий, з 1984 – Володимир Дмитрович Антонець. З 2002 р. її головою працює М.В. Ільків, з 2004 і по сьогодні – Г.В.Карабін

Предмет “легка атлетика” в коледжі фізичного виховання читають ще з 1940р., тобто з часу заснування цього навчального закладу. Викладало його понад 40 фахівців.

Циклова комісія легкої атлетики займає ведучі позиції. За час навчання в коледжі окремі студенти легкої атлетики досягли високих спортивних результатів. Випускниця коледжу Н. Непорадна встановила рекорд Європи з бігу на 1500м. серед юніорів. Учасниками Олімпійських Ігор були : Н. Непорадна, Т. Ляхович, Р.Вірастюк.

В даний час предметна комісія легкої атлетики продовжує роботу по пошуку обдарованої молоді для підготовки спортсменів високого класу.

Викладачі циклової комісії працюють над підвищенням рівня якості фахової підготовки студентів, підвищенням рівня викладання предмету, застосування технічних засобів навчання, покращення методичного забезпечення предметів. На предметній комісії викладаються предмети: базовий вид спорту легкої атлетики; методика викладання, спортивно-педагогічне вдосконалення і ПСМ на яких працюють всі викладачі предметної комісії.

Методичними розробками викладачів предметної комісії є складання програм для навчально-тренувальних занять студентів I, II, III курсів та спортсменів вищої спортивної майстерності.

Циклова комісія легкої атлетики підготувала та випустила ряд методичних посібників і рекомендації для студентів коледжу фізичного виховання.

Теперішнє покоління фахівців гордо несе естафету, яку гідно прийняли від старших свої колег.

Карабін Галина Василівна
голова циклової комісії, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Викладач дисциплін «Фізична культура (СПВ-легка атлетика)», «Легка атлетика і методика її викладання», «ПСМ», «Оздоровчі ходьба і біг».
Антонець Василина Михайлівна 
Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, майстер спорту.
Викладач дисциплін «Фізична культура (СПВ-легка атлетика)», «Легка атлетика і методика її викладання», «Оздоровчі ходьба і біг», «ПСМ-легка атлетика».
Візітіу Михайло Миколайович
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Викладач дисциплін «Легка атлетика і методика її викладання», «ПСМ-легка атлетика»
Кушмелюк Андрій Васильович
спеціаліст вищої категорії.
Викладач дисциплін «Легка атлетика та методиика її викладання», «СПВ-легка атлетика», «Оздоровчі ходьба і біг», «ПСМ-легка атлетика»
Озарко Олег Петрович
спеціаліст вищої категорії, майстер спорту.
Викладач дисциплін «Оздоровчі ходьба і біг», «ПСМ-легка атлетика».
Юдкіна Христина Володимирівна
спеціаліст першої категорії.
Викладач дисциплін «СПВ-легка атлетика», «Легка атлетика та методика її викладання», «Оздоровчі ходьба і біг», «ПСМ-легка атлетика».

 

Шарий Іван Іванович
спеціаліст другої категорії, майстер спорту.
Викладач дисциплін «ПСМ-легка атлетика».
Кухній Оксана Леонідівна спеціаліст, майстер спорту.
Перегінець Михайло Іванович Заслужений тренер України, спеціаліст вищої категорії
Гарасим Іван Михайлович спеціаліст другої категорії
Викладач дисциплін «ПСМ-легка атлетика».