Павляшик Віталій Вікторович голова циклової комісії, спеціаліст першої категорії, майстер спорту з морського багатоборства. Викладач дисциплін «Теорія і практика викладання плавання», «Основи з фахової дисципліни», «Практикум із спортивного вдосконалення в обраному виді спорту».
Мельник Світлана Вікторівна заступник директора з навчально-методичної роботи, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, майстер спорту з плавання та морського багатоборства. Викладач дисциплін «Фізична культура», «Підвищення спортивної майстерності».
Серман Василь Іванович спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Викладач дисциплін «Теорія і практика викладання плавання», «Підвищення спортивної майстерності».
Дейчаківський Тарас Яремович спеціаліст першої категорії, майстер спорту з плавання. Викладач дисциплін, «Теорія і практика викладання плавання»,  «Основи з фахової дисципліни», «Підвищення спортивної майстерності».
Соверда Ірина Юріївна кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціаліст вищої категорії. Викладач дисципліни «Теорія і практика викладання плавання»,  «Аквафітнес».