Третій випуск магістрів фізичної культури і спорту

19 лютого в актовому залі Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання відбулось третє урочисте нагородження випускників ОС “Магістр” за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Тридцять здобувачів вищої освіти ступеня МАГІСТРА завершили своє навчання та отримали дипломи. Всі вони впродовж півтора року навчалися за спеціалізаціями «фізичне виховання» і «фітнес та рекреація» на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, який є структурним підрозділом Національного університету фізичного виховання і спорту України.

З ними займалися висококваліфіковані науково-педагогічні працівники найпрестижнішого спортивного університету України. Серед нинішніх випускників кожен другий – майстер спорту або кандидат в майстри спорту України, переможці чемпіонатів світу та Європи, учасники найпрестижніших міжнародних змагань. Неодноразові чемпіони України, учасники Національних збірних команд нашої країни.
Дипломи магістра Національного університету фізичного виховання і спорту України отримали: майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу зі сноубордингу серед юніорів Михайло Харук (з відзнакою); майстри спорту України – Андрій Васкул, Діана Дяків, Андрій Красновський, Роман Семенишин, Діана Танько, Пасічна Марія (з відзнакою), Марко Бойчук, Олександр Стоян; кандидати в майстри спорту України – Роман Сапович (з відзнакою), Богдан Сенишин (з відзнакою), Вікторія Крисюк, Діана Жолобайло, Павло Матвієнко, Ірина Ульянова. Дипломи з відзнакою також отримали Богдан Дриган (староста групи 2М3-ЗФ3) та Андрій Пилатюк, дипломи звичайного зразка – Андрій Гнатів, Андрій Голей, Віктор Данищук, Володимир Данькевич, Андрій Карабанович, Артур Маркітан, Остап Павелко, Дмитро Роїк, Рустам Фассалов, Христина Водвуд, Денис Лилик, Марія Морозевич (староста групи 2М3-ФВ3), Юрій Мельничук.
Протягом періоду навчання з магістрами працювали молоді куратори Юрій Іванишин та Христина Паньків. Координував навчанням груп магістрів завідувач навчально-методичного кабінету, кандидат наук Роман Дмитрів. Для директора коледжу, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Любомира Пасічняка це вже третій випуск магістрів.
Як завжди, вручаючи дипломи, Любомир Васильович для кожного знаходив окремі слова привітання та побажань. Ці юнаки та дівчата протягом років навчання росли та мужніли на його очах. А сьогодні, прощаючись з коледжем, вони вирушають в доросле самостійне життя.
Нехай для них воно буде щасливим.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Поширти допис у соц.мережах: